30.04.2018, 19:00
poniedziałek
Justyna Szafran - koncert piosenki francuskiej | Sopocka Majówka 2018

W tym roku tematem przewodnim Sopockiej Majówki jest kultura Francji. Na terenie całego Sopotu zostanie zorganizowanych wiele atrakcji dla całych rodzin.


W Atelier przygotowaliśmy koncert Justyny Szafran. Usłyszymy największe przeboje gwiazd francuskiej piosenki i autorskie utwory artystki.

Biografia Justyny Szafran:
Aktorka i piosenkarka, absolwentka poznańskiego Studium Piosenkarskiego i wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Sztuk Wizualnych. Laureatka wszystkich nagród (I Nagrody, Nagrody Publiczności, Nagrody Dziennikarzy) XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Uznana za Indywidualność Roku'96 w kategorii: piosenka aktorska. Uhonorowana Medalem Młodej Sztuki jako osobowość sceniczna.
Na stałe związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie wystąpiła w takich spektaklach jak: "Mandarynki i Pomarańcze" , "Gorączka", "Dzieje Grzechu", "Mistrz i Małgorzata" oraz w wielokrotnie nagradzanych monodramach "Rzecze Budda Chinaski" i "Plugawe Oko Poety".
Ma na swoim koncie udział w wielu programach telewizyjnych, a także występy na największych festiwalach w kraju i za granicą.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

2010_HumuHumu_Ate_3466.jpg