07.02.2020, 21:00
piątek
dj Czarna i eS
W ten wieczór Czarna i eS zabiorą Was w niezapomnianą podróż muzyczną. Nu disco, indie, RnB, 80's to cały przepis na dobrą imprezę - świeżą, energiczną i wypełnioną różnego rodzaju brzmieniem klubowym.
Dj Czarna pojawiła się w Atelier bardzo dawno temu, od pierwszych dni klubu. Na początku jako gość, zafascynowana aurą tego miejsca, ludzi, jak i muzyki, stała się jednym z naszych przyjaciół. Przyglądając się zmaganiom dj'ów, w szczególności Sympatique'a, który zaraził ją miłością do brzmień muzyki skandynawskiej czy też indie, oraz eS'a, który pokazał jak się dobrze bawić przy nu disco i electro(!), małymi kroczkami przygotowywała się do pierwszej "swojej" imprezy. Od tamtego czasu staje regularnie za sterami! Na jej imprezach można usłyszeć takich artystów jak: The Knife, Kings of Convenience, Lana del Ray, czy The XX. Nie zabraknie również klasycznych numerów, na których wychowało ją Atelier: Black Box, Aretha Franklin, Pointer Sisters.
Dj eS - w Atelier od 2005 roku. Współorganizował wiele imprez tematycznych, pokazów mody, a także cykl imprez Music Matters. Mimo klasycznego charakteru klubu, podczas imprez stawia również na współczesne brzmienia. Wychodzi z założenia, że pozytywna energia na parkiecie (i przy barze), to podstawa dobrej imprezy. Poza Atelier najczęściej można go usłyszeć w Absyncie i Wtedy.
2010_HumuHumu_Ate_3469.jpg