17.05.2012, 21:00
czwartek
Koncert Rozumu Bękart & Gang Czerwonego Panznokcia
Zapraszamy na koncerty dwóch trójmiejskich zespołów:

Rozumu Bękart
Zespół Le Bâtard de la Raison/ Rozumu Bękart to grupa młodych ludzi, których połączyła miłość do muzyki zespołu „Pod Budą” Violetty Villas i wspólne marzenia o karierze łyżwiarskiej. Usłyszawszy ich muzykę Przemysław Dyakowski powiedział: „grajcie to a moll, a ja zagram free”. Tak rzeczywiście się stało. Estetykę zespołu można określić jako pretensjonalnie bezpretensjonalną. Ich muzyka to mieszanka hip-hopu, poezji śpiewanej, barowego gawędziarstwa i antydepresantów. To wyzwanie rzucone rekinom trójmiejskiego show-biznesu i gratka dla każdego kto posiada centralny układ nerwowy, zdolny do przetwarzania i przyswajania zdań złożonych.

Strona:
http://www.facebook.com/pages/Le-B%C3%A2tard-de-la-Raison-Rozumu-B%C4%99kart/146908552048123

Support:
Gang Czerwonego Paznokcia
Gang Czerwonego Paznokcia tworza trzy delikatnie niepowazne mieszkanki Gdanska. Dziewczyny dawno temu skonczyly podstawowke i w normalnych okolicznosciach powinny rodzic dzieci i splacac kredyty. Nic z tego. Patrzac na swiat z przymruzeniem oka nagrywaja piosenki o sobie dla siebie i inych. Milosniczki rapu wspolpracuja z trojmiejskimi beatmakerami i muzykami tworzac mieszanke dobrej muzyki i niekiedy ironicznego humoru. O dziewczynach narazie nie slychac zbyt wiele ale na niespodziewanych koncertach robia ogien. I mimo ze planow na legalne wydawnictwo nie maja to wiesc niesie ze dla nich to dopiero poczatek....

Strona:
http://www.facebook.com/GangCzerwonegoPaznokcia
After:
eS

Pierwsze imprezy zagrał w 2005 roku. Początkowo grał dość szeroko, miksując muzykę różnych gatunków. Z czasem
zdefiniował swoje brzmienie. Aktualnie jego zainteresowania muzyczne skupiają się na tanecznej elektronice, w której nie
brakuje deep house oraz solidnego bassline'u. Z uwagą śledzi francuską i skandynawską scenę klubową.

W klubie La Dolce Vita (przez cały okres jego funkcjonowania) prowadził autorski cykl imprez "nuCool", podczas których
promował muzykę indie electro. Aktualnie odpowiada za organizację Music Matters, imprezy modowo-muzycznej okresowo odbywającej się w klubie Atelier.

Dotychczas miał okazję zagrać w klubach: Atelier (Sopot), La Dolce Vita (Gdańsk), Sixty9 (Sopot), Soho (Sopot),
Mandarynka (Sopot), Boolvar (Gdynia), CICO (Gdańsk), Absynt (Gdańsk), Zła Kobieta (Sopot), Żak (Gdańsk), Stary Rower(Sopot), Ferber (Sopot), Madame (Elbląg), Blu Queen (Łódź), The Nine Club (Warszawa).

Set:
http://www.mixcloud.com/es_/somegoodmusic-mix/

Czarna vel Dancing Queen
- 80's, 90's, disco & funk - świeża, energiczna i wypełniona różnego rodzaju brzmieniem klubowym, zabierze Was w niezapomnianą podróż muzyczną. Złote przeboje lat 80 i 90, disco i funk to cały przepis na dobrą imprezę.

Start 21.00
wstęp free
2010_HumuHumu_Ate_3469.jpg